Interesują cię wyłącznie najwyższej jakości oleje silnikowe? Zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne dla silnika jest ciągłe i niezawodne smarowanie? Nie chcesz ryzykować potencjalnej awarii w zamian za niewielką oszczędność, jaką jest kupowanie przypadkowych olejów? Jeżeli tak, polecamy ci olej silnikowy Fuchs. Jest to światowa marka, ciesząca się uznaniem wszystkich miłośników motoryzacji. Olej Fuchs dostępny jest w sprzedaży we wszystkich odmianach i gatunkach, sprawiając, że silnik twojego samochodu otrzymuje najlepszą możliwą ochronę. Producenci pojazdów coraz częściej rekomendują swoim klientom stosowanie olejów Fuchs, który jest jednym z liderów w tej branży na całym świecie.

Czy nowy olej pozwala zmniejszyć jego zużycie w silniku?

Zauważyłeś, że coraz częściej musisz dolewać olej do silnika swojego auta? Nie wiesz, co z tym zrobić? Nie chcesz w ciemno ryzykować kosztownej naprawy silnika, zatem wolisz sięgnąć po inne, tańsze, ale również mogące być skutecznymi środki zaradcze? Skoro tak, polecamy w pierwszej kolejności zmienić olej silnikowy, który wlewasz do swojego auta. W wielu przypadkach zmiana rodzaju oleju przyniosła oczekiwane skutki. Jak to możliwe? Oleje mają różne gęstości i klasy lepkości. Oleje Fuchs, należą do liderów w tej kategorii, sprawiając, że każdy właściciel pojazdu znajdzie olej odpowiedni do jego silnika. Jeśli po wymianie, zużycie oleju nadal nie maleje, może się nie obejść bez zdjęcia pokrywy zaworów silnika i bliższemu przyjrzeniu się jego wnętrzu.

Gdzie znaleźć specyfikacje olejów Fuchs?

Wiele dobrego słyszałeś na temat markowych olejów Fuchs, ale jednak obawiasz się zmieniać olej na własną rękę? Nie wiesz, jaka powinna być specyfikacja dla twojego samochodu? Rzeczywiście, są to bardzo odpowiedzialne zagadnienia, w których nie można pozwolić sobie na przypadkowe działanie. Na szczęście na firmowej stronie Fuchs znajdziesz wszystkie rekomendacje olejów do silników takich marek jak Mercedes, BMW czy Audi. Wystarczy wybrać swój model samochodu, jego wersję i rok produkcji, a system sam podpowie jaki rodzaj oleju będzie odpowiednim dla niego wyborem. Pamiętaj o tym, że każdy olej silnikowy, aby zachował swoje właściwości, powinien być regularnie wymieniany. Pomimo iż producenci samochodów mogą zachęcać cię do dłuższych okresów pomiędzy wymianami, dla silnika najlepszą częstotliwością wymiany oleju jest ta w przedziale od 10 do 15 tysięcy kilometrów. Korzystając z tej rady, możesz być pewnym, że silnik odwdzięczy ci się dużą kulturą pracy i niezawodnością.