Duże oraz małe korekty budowlane to codzienność nie jednego Polaka. Któż z nas, chociaż raz, nie robił tak zwanych “przeróbek” w swoim domostwie. Statystycznie w ciągu roku miliony osób decydują się na remonty, większe lub mniejsze, na terenie swoich posesji. Najczęściej największe rewolucje mieszkaniowe notuje się w okresie letnim, albo jesiennym. Metamorfozy jednak pozostawiają po sobie bałagan oraz odpady w postaci gruzu. Nasza firma powstała właśnie dla Państwa, aby wspomóc Was w pozbyciu się zalegających pozostałości remontowo-budowlanych.

Łatwy i praktyczny patent na pożegnanie niestandardowych odpadów? Zaufaj profesjonalnej firmie!

Jesteśmy renomowaną firmą, która od lat znana jest w stolicy i najbliższej okolicy. Od samego początku naszej działalności zdobywamy doświadczenie i z sukcesem notujemy powiększające się grono zadowolonych klientów. Kierujemy się Państwa dobrem, dbając o Wasz dobrostan. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dobierając najkorzystniejszą dla Was ofertę.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w tygodniu. W każdej chwili mogą Państwa zaczerpnąć u nas profesjonalnej porady. Zawsze miło Was ugościmy w naszym biurze. Odpowiadamy także na telefoniczne zgłoszenia naszych klientów. W razie niejasności służymy również stroną internetową oraz pocztą mailową.

Chociaż wiele lat już za nami, stale pragniemy się udoskonalać. Jesteśmy zatem gotowi na przyjęcie każdego pomysłu, czy sugestii. Zawsze również rozpatrujemy atrakcyjne ceny, zwłaszcza dla naszych stałych odbiorców. Przyjmujemy płatności zarówno gotówką, jak i kartą. Wystawiamy również niezbędne pokwitowania oraz faktury.

Nasi pracownicy docierają z zamówionym, specjalistycznym kontenerem już w ciągu kilkudziesięciu minut, w przypadku bliskiej lokalizacji. Natomiast, gdy docelowa posesja, czy plac budowy znajduje się nieco dalej, jesteśmy u Państwa w ciągu kilku godzin. Zawsze jednak podajemy przybliżony czas realizacji złożonego, przez naszych klientów, zamówienia.

Kilka słów o zakresie naszej działalności…

Nasza firma od dłuższego czasu utrzymuje bardzo wysoki standard wykonywanych usług. W ciągu tych lat cały czas korzystamy ze zdobytego już doświadczenia, jak i z zupełnie nowych sytuacji, z którymi przyszło nam się zmierzyć. Dlatego nasza oferta handlowa stale jest udoskonalana, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nasza firma oferuje najtańsze kontenery na gruz w Warszawie. Mamy zróżnicowaną gamę pojemników na odpady pod kątem metrażu. W zależności od ilości rzeczy, które chcą się Państwo pozbyć, proponujemy różną pojemność.

Z reguły te większe są przeznaczone dla dużych placów budowy, albo dla ekip remontowo-budowlanych. Pomieszczą one cały gruz, który powstał podczas wyburzania, czy rozbiórki. Mniejsze najtańsze kontenery na gruz w Warszawie proponujemy klientom indywidualnym, którzy dokonują małych metamorfoz na terenie swoich posesji, czy w kamienicy.

Dla kogo nasze profesjonalne kontenery?

Nasze najtańsze kontenery na gruz w Warszawie i najbliższej okolicy, są przeznaczone dla szerokiej gamy klientów, nie czynimy żadnych ograniczeń. Zaopatrujemy w nie pojedynczych klientów, ale i dużych przedsiębiorców, spółdzielnie, czy deweloperów. Nie boimy się żadnego zlecenia, a co więcej, chętnie podejmiemy się realizacji dużego zlecenia. Chętnie także nawiążemy dłuższą kooperację!

Przy współpracy długofalowej, nasi stali klienci, mogą liczyć na bogatą ofertę rabatową. Wystarczy, że wspomną o niej naszemu pracownikowi.

Działalność zgodna z przepisami i z troską o Matkę Naturę

Jako nowoczesna firma, idziemy z duchem czasu. Nie tylko stale rozszerzamy nasz asortyment, ale i przekształcamy nasze działania tak, aby były jak najbardziej ekologiczne. W naszej pracy kierujemy się wymogami i wytycznymi ustawodawcy. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i zaświadczenia. Naszą kadrę stanowią osoby o dużym doświadczeniu zawodowym i bogatej wiedzy branżowej.

Jak nas szybko odnaleźć?

Nasza kadra czeka stale na Państwa w tygodniu w siedzibie naszej firmie. Odpowiadamy również zdalnie. Można do nas zadzwonić, albo wysłać wiadomość na pocztę elektroniczną. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą handlową na stronie internetowej.

Nie zwlekaj i już dziś pożegnaj się raz na zawsze z zalegającym gruzem, za pomocą naszych specjalistycznych kontenerów!

Czekamy na Państwa!