Bohaterów, którzy podjęli się gry w mini lotto nie opuszczał dobry humor. Pomimo porażki i ich sytuacji materialnej, która z pewnością nie była godna do pozazdroszczenia, czuli że musi wkrótce nadejść lepsze jutro. Typowanie bardzo ich wciągnęło, a brak skuteczności w ciągu pierwszego tygodnia tylko motywował ich do dalszego podążania za marzeniami. Przeczytali bowiem, że szczęście tym razem dotknęło Płock, a więc miasto, w którym jeden z nich posiadał rodzinę – bliskich kuzynów, których jednak nie widział już przez dobre kilka lat. Tym razem postanowili zamienić mini lotto na losowania Multi Multi i Lotto Plus.

Stwierdzili, że choć trudniej jest trafić w główną nagrodę, to jednak łatwiej będzie wygrać cokolwiek. Tego dnia stwierdzili, że jednak nie będą szli do kolektury. Zaznaczą swoje typy na kartce i prześledzą, jakie cyfry wypadały w poprzednich grach. Może niektóre numery częściej łączyły się w pary, a to w takiej grze jak Multi Multi jest bardzo ważne. Ciężko jest bowiem wybrać właściwie numery spośród aż 80. Zasiedli więc z długopisami w dłoni przed telewizorem i nerwowo przyglądali się losowaniu.

Okazało się, że jeden z nich wytypował dobrze pięć, a drugi siedem. Tak, to jest to – jeszcze trochę treningu i idziemy jutro typować!